Wózki sprzątające do hotelów – wsparcie dla personelu

Ilość zadań, z jakimi każdego dnia musi zmierzyć się personel hotelu odpowiedzialny za utrzymanie porządku w pokojach, jest imponująca. Zmiana pościeli, odkurzenie podłogi, umycie luster, wymiana ręczników i sprzątniecie łazienki to tylko część czynności, które trzeba wykonać w jak najkrótszym czasie, by pokój mógł jak najszybciej przyjąć kolejnego gościa.

Higiena i czystość w hotelu

Czystość i dbałość o higienę pomieszczeń jest najlepszą wizytówką każdego hotelu i pensjonatu. Jeśli miejsce jest odpowiednio zadbane, goście miło spędzą w nim czas, chętnie do niego wrócą i polecą na odpoczynek swoim znajomym, a to najlepsza reklama i sposób zdobycia nowych klientów. Personel dbający o czystość w hotelu ma więc bardzo odpowiedzialne zajęcie. Warto zadbać o to, by w codziennej pracy miał on do swojej dyspozycji jak najlepsze narzędzia.

Wózki sprzątające

Ogromnym wsparciem są wózki sprzątające. Można je wyposażyć odpowiednio do potrzeb danej placówki. W dużych hotelach przyda się sprzęt, którym można będzie przewozić większe ilości środków czyszczących i akcesoriów potrzebnych do sprzątania. Tam, gdzie korytarze są małe i wąskie, duże wózki sprzątające mogą być trudne w transporcie.

Praktyczne rozwiązania dla Twojego hotelu

W każdym hotelu przydadzą się wózki sprzątające, na którym można zainstalować wiaderko z mopem. Praktycznym rozwiązaniem są też półki do przewożenia pościeli i ręczników na wymianę i miejsce na komplet bielizny zabranej z pokoju. Dużą wygodą są pojemniki do segregacji środków czyszczących ułatwiających ich organizację w taki sposób, by bez problemu znaleźć potrzebny preparat.